
Блок аварійного живлення БАП DURAKIT
1 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-048-0024-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний вологозахищений LED "HENRY" 4.5WIP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 5W-60W |
| Додатково | 11.1V 4400mAh лИТИЕВИЙ |
| Колір | білий, блакитний |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Час заряджання | 24 год |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм х 90 мм х 45мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Час роботи від акумулятора | ≥ 40W- 2год./ ≥ 50W – 1год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴