
Ліжко складане Naturehike CNK2300WS010, Поліестер Oxford / залізо, чорний
3 372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6976507665209
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис складаного ліжка Naturehike CNK2300WS010, Поліестер Oxford / залізо, чорного:
Ліжко Naturehike CNK2300WS010 можна брати з собою в кемпінг, використовувати для облаштування зони для відпочинку на пікніку та дачі.
Конструкція розкладається до розмірів 190 х 70 х 36/48 см, пропонуючи повноцінне місце для розслаблення, щоб було зручно лежати та вільно змінювати позу. Узголів'я підіймається під кутом 15°, що допомагає розслабити шию, розвантажити плечовий пояс і зайняти природне положення.
У виробництві використані такі матеріали:
- Каркас із заліза. Залізні труби стійкі до високих навантажень та зношування. Метал протистоїть окисленню та іржі завдяки спеціальному покриттю, що дозволяє використовувати ліжко у вологих умовах.
- Верх з поліестеру 600D Oxford. Щільна тканина Oxford відрізняється підвищеною стійкістю до стирання та розриву, тому верх зберігає форму без розтягування та витримує часті цикли «встановлення-розбирання». Поліестер легко очищається від пилу та дрібних забруднень за допомогою вологого рушника.
- Бавовняний наповнювач. Шар завтовшки 3 см додає м'якості та рівномірно розподіляє навантаження. Матеріал зберігає гнучкість і не збивається, гарантуючи додатковий комфорт.
Збоку ліжка передбачена кишеня для дрібниць, щоб зберігати потрібні речі під рукою.
На ніжках передбачено нековзні насадки, які підвищують стійкість конструкції і захищають метал від стирання.
Характеристики:
- складане ліжко Naturehike з нековзними насадками на ніжках;
- колір – чорний;
- матеріал каркаса – залізо;
- матеріал верху – поліестер 600D Oxford;
- тип наповнювача – бавовна (3 мм);
- розміри при встановленні – 190 х 70 х 36/48 см;
- розміри у складеному вигляді – 10 х 32 х 16 см;
- вага – 7.3 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 10 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 32 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 372 ₴







