
Реле захисту холодильника від стрибків напруги в мережі PROTEX-R 16
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8337505
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле напруги в розетку PROTEX-R 16 А, відсікач напруги
Реле застосовується для захисту побутових електроприладів.
Принцип роботи реле контролю напруги.
Реле призначене для захисту побутових приладів від перепадів напруги в мережі та наслідків обривання нейтралі. У разі зміни параметрів мережі реле тимчасово вимикає живлення техніки. Після відновлення нормальних показників відбувається автоматичне повторне увімкнення електроприладів. Знижує рівень високочастотних перешкод, обладнаний екраном, на якому зображається поточна напруга.
Захисне реле вмикається в побутову розетку, а побутовий прилад під'єднується до мережі через розетку реле.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 500 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 10 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 14 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | max. 16A |
| Додатково | Вимкнення за високої напруги 230V-280V Вимкнення за низької напруги 140V-180V |
| Робоча напруга | 220V AC-50/60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


