
Бокс монтажний пластиковий 210х280х130мм. ІР65 сірий
643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 800-700-001
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний з ABS-пластику призначений для монтажу силового, захисного і розподільного електрообладнання, пристроїв автоматики і управління, обладнання кабельних мереж, обладнання мереж передачі даних і т. пСтійкий до корозії: корпуси не іржавіють і не потребують фарбування. Відсутність в необхідності заземлення корпусу, стійкий до ультрафіолетових променів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Робоча глибина (мм) | 130 |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Висота без опор | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Додатково | Протиударний корпус |
| Розміри (ДхШхВ) | 210х280х130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴
