Новинка

Балка LED "SIGMA-10" 10 W 6400K
234 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-001-0090-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балка LED "SIGMA-10" 10 W 6400KХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою стикуються між собою |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 856 мм * 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 846 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴