Новинка

Світильник врізний "SLIM-24" 24W 6400K
381 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-003-0024-040
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "SLIM-24" 24W 6400KХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Врізний отвір | 285 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 25 мм |
| Світловий потік (лм) | 1632 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴