Новинка

Світильник світлодіодний для високих стель LED "ARTEMIS-150" 150 W
2 206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-003-0150-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний для високих стель LED "ARTEMIS-150" 150 WХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1200 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 285 мм * 83 мм |
| Світловий потік (лм) | 22,500 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 150 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 206 ₴

