Новинка

Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400K
1 739 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-015-0045-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400KХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 298.6 мм * 187 мм * 52.5 мм |
| Світловий потік | 3500 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739 ₴


