Новинка

Світильник LED 18W "TETRA-18" 4200К
158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-003-0060-031
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 18W "TETRA-18" 4200КХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 70 мм * 27 мм |
| Світловий потік (лм) | 1135 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴