Світильник трековий LED "ARIZONA-10" 10W 4200 чорнийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм * 102.5 мм, Ø 76 мм |
| Світловий потік | 650 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴

