Люстра світлодіодна "AVIATOR-40" 40W 4000KХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 180-260V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1000 мм * 330м |
| Світловий потік | 2800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴
