Новинка

Світильник фасадний настінний "PALMERA/S1" Е27
1 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-017-0001-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний настінний "PALMERA/S1" Е27Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | Max 60W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 90x90x215 mm |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 ₴
