Новинка

Світильник тротуарний AZUR-18 (079-029-0018-010) мат.хром
1 981 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079-029-0018-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник тротуарний AZUR-18 (079-029-0018-010) мат.хромХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 18W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм |
| Світловий потік (лм) | 1800Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Матовий хром |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 981 ₴
