Новинка

Світильник накладний квадратний "ANDREA/S-20" 20W IP 54 6400K білий 016-067-0020-010
1 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-067-0020-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний квадратний "ANDREA/S-20" 20W IP 54 6400K білий 016-067-0020-010Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм х 49 мм |
| Світловий потік (лм) | 1700 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴



