Новинка

Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400K
317 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-007-0120-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400KХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 38 мм |
| Світловий потік (лм) | 2280 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴

