Новинка

Світильник накладний "CAROLINE-28" 28W 6400k Чорний
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-025-0028-050
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CAROLINE-28" 28W 6400k ЧорнийХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 28 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 287мм х 28мм |
| Світловий потік (лм) | 1960 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴