Новинка

Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний білий
476 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-060-0015-040
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний білийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 175 мм * 74 мм |
| Світловий потік (лм) | 1125 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200K (Inner) + 4200K (Outer) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

