
Світильник накладний "CARLA-24" 24W 6400k
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-058-0024-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CARLA-24" 24W 6400kХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 175 мм * 45 мм |
| Світловий потік (лм) | 2280 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴