Світильник накладний CARLA-16/SQ 16W 6400КХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 16W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 125 мм x 125 мм x 45 мм |
| Світловий потік | 1520 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴


