Світильник накладний "SOFIA/S-36" 36W 6400K чорнийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм х 38м |
| Світловий потік | 3240 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904 ₴

