Новинка

Світильник вуличний LED " VEGAS-150" 150 W 6400K
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-013-0150-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний LED " VEGAS-150" 150 W 6400KХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 541мм x 189 мм x 24 мм,ø50-55 mm (труба) |
| Світловий потік (лм) | 17600 lm |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴
