Новинка

Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W IP65 чорний 6400К
389 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-012-126
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W IP65 чорний 6400КХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 270.5 мм * 146.5 мм * 78 мм |
| Світловий потік (лм) | 2000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Колірна температура, К | 6400 К |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴
