Новинка

Світильник фасадний "ORCHID-3" (Е27, чорний) настінний
361 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-000-123
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний "ORCHID-3" (Е27, чорний) настіннийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 89,6mm*396mm |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴