Новинка

Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400К
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 071-015-0036-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400КХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 150 мм х 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
