Новинка

Лампа світлодіодна "MICRO - 2" 1.5W 6400К G4
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-010-0002-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "MICRO - 2" 1.5W 6400К G4Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | Cилікон |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 34 мм*12мм |
| Світловий потік | 90 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G4 |
| Кут розсіювання | 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴