Новинка

Лампа Діодна "SPECTRA" 3W E27 A60 (зелена)
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-017-0003-041
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 3 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 270° |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип цоколя | E27 |
| Розміри (ДхШхВ) | 69.5 мм*45 мм |
| Світловий потік (лм) | 205 lm |
| Аналог лампи розжарювання | 24W |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
Лампа Діодна "SPECTRA" 3W E27 A60 (зелена)