Новинка

Світильник врізний поворотни "MAYA-5" 5W 6400K білий
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-054-0005-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 5 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 91 мм * 91 мм |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Світловий потік | 400 Lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴
Світильник врізний поворотни "MAYA-5" 5W 6400K білий