Новинка

Лампа світлодіодна низьковольтна 12-24V (AC-DC) "METRO-1" 10W 4200К E27
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-060-1224-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна низьковольтна 12-24V (AC-DC) "METRO-1" 10W 4200К E27Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Світловий потік (лм) | 930 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴