Новинка

Світильник точковий KAMELYA матовий хром
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-025-0050-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник точковий KAMELYA матовий хромХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 55 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 82 мм * 33 мм |
| Ступінь захисту IP | ІР 20 |
| Тип цоколя | MR16 |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴
