Новинка

Стрічка світлодіодна "VOLGA" (220-240V) вологозахищена 6400К ціна вказана за 1м
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 081-004-0001-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стрічка світлодіодна "VOLGA" (220-240V) вологозахищена 6400К ціна вказана за 1мХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Кількість в пакованні | рулон - 50 метрів |
| Потужність | 10 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Світловий потік | 600 Lm (1 м) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 65 (вологозахищена) |
| Тип світлодіодів | SMD LED (50*50) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴