Новинка

Лампа світлодіодна "Filament flame - 4" 4W свічка на вітрі Е14 4200К
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-014-0004-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "Filament flame - 4" 4W свічка на вітрі Е14 4200КХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 118 мм * 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 320 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴