Новинка

Світильник накладний "EPSILON-24" 24W 6400K (білий)
564 ₴
- Готово до відправки
- Код: 027-004-0024-01-1
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "EPSILON-24" 24W 6400K (білий)Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 340 мм * 70 мм |
| Світловий потік | 1800 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴