
Слім драйвер для ленти LED "VIPA-24"
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-002-0024-010
Слім драйвер для ленти LED "VIPA-24"
Світлодіодний слім драйвер потужністю 24W призначений для підключення 12V світлодіодної стрічки. Компактний алюмінієвий корпус джерела живлення LED стрічки забезпечить надійну та тривалу експлуатацію. Удосконалений SLIM дизайн та якісна система охолодження (вентиляції) драйвера, допускає встановлення у прихованих місцях інтер'єру. Призначений для внутрішніх робіт.
Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ VIPA-24
підключення до мережі: 176-264V / 50-60Hz
потужність: 24W
вихідна напруга: 12V
вихідний струм: 2A
35x28 SMD LED стрічка: max 5м
50x50 SMD LED стрічка: max 1.5м
ступінь захисту: IP20
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
драйвер- 1шт.
інструкція з експлуатації – 1шт.
упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 192 мм * 18 мм * 18мм |
| Вихідна потужність | 24 W |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 2 A |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
- Ціна: 145 ₴