Новинка

Гірлянда вулична світлодіодна вологозахищена в силіконі "MONTANA" зелена
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 080-001-0004-060
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гірлянда вулична світлодіодна вологозахищена в силіконі "MONTANA" зеленаХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 10 метрів |
| Потужність | 4 W (10 м ) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 2 мм* 2 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 68 (вологозахищена) |
| Колір | зелена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴
