Новинка

Світильник під лампу MR16 "SARDUNYA-R (вологозахищений IP65) 015-018-0050-020
223 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 015-017-0050-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50w |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 82 мм * 57 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴


