Новинка

Адаптер DC 24V 200W "VEGA-200/24"
576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-003-0200-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер DC 24V 200W "VEGA-200/24"Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 200 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Вихідний струм | 8.3А |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 46 мм х 35 мм х 188 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴
