Стрічка світлодіодна "SWAN-12" 6400КХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Кількість в пакованні | 5м |
| Потужність | 18W/м |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 2000 lm/м |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Колір | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴
