ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ЗСУ

Сумка для зберігання портативна Naturehike NH17S021-L, 100 л, темно-сірий
846 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6927595724903
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис сумки-баула Сумка для зберігання на відкритому повітрі оновлена 100 л Naturehike NH17S021-L :
Сумка-баул для використання в туризмі і для активного відпочинку. Колір-темно-сірий. Місткість такої сумки досягає 100 літрів. Така модель підійде для застосування трьома-чотирма персонами. Габарити сумки складають 78*39*34 сантиметра. Важить 360 грам. Матеріал-фабричний нейлон. Зручна, застібається на блискавку. Можна компактно скласти виріб, зменшивши його до зовсім невеликих розмірів.
Оскільки сумка міцна, але добре розтягується, в неї можна скласти відразу безліч речей, що дуже до речі при туристичному поході, поїздці або подорожі. Широкі міцні ручки сприяють простому переносу даної сумки. Всередині Вам буде легко розкласти речі і просто їх зберігати.
Характеристика:
- сумка-баул для застосування в туризмі, подорожах, поїздках;
- Колір-темно-сірий;
- місткість-100 літрів;
- застібається на блискавку;
- габарити моделі: 78*39*34 сантиметра;
- вага становить 360 грам;
- матеріал-фабричний нейлон;
- компактно складається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 78 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36 |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Сумки та валізи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴



