Новинка

Лампа вінтажна світлодіодна Filament led Enigma 8W E27 2200К Янтар
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-051-0008-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа вінтажна світлодіодна Filament led Enigma 8W E27 2200К ЯнтарХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Колірна температура, К | 2200 К |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм*225мм |
| Світловий потік | 620lm |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Янтар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴