
Стільниця для візочка Naturehike NH19PJ001, поліетилен
3 182 ₴
- В наявності
- Код: 6927595767931

Опис стільниці для візочка Naturehike NH19PJ001, поліетилен:
Складана стільниця від Naturehike — це функціональне доповнення до візочка фірмового виробництва. Аксесуар фіксується на візочку, перетворюючи його на невеликий столик для комфортного відпочинку на природі.
Основний матеріал стільниці — пластик PE (поліетилен). Матеріал відрізняється міцністю та стійкістю до лугів і кислот. Крім того, він не тоне у воді та є нешкідливим, тому допускається його контакт із харчовими продуктами. Колір поверхні аксесуара імітує натуральну деревину.
Стільниця має складану конструкцію розміром 88 х 50 х 1.2 см. Граничне навантаження, яке витримує модель, дорівнює 30 кг. У комплекті передбачено кілька труб-тримачів з алюмінію для фіксації на візочку. Діаметр трубок дорівнює 7 мм.
Щоб стільницю було зручно перевозити та зберігати, її можна згорнути подібно до рулону. Габарити у складеному положенні становлять 51 х 12 х 15 см. Модель важить не більше 2 кг. Чохол для зберігання також входить до комплекту та захищає гладку поверхню стільниці від появи подряпин під час транспортування разом з іншим спорядженням.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 120 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 510 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Розмір | 88 х 50 х 1.2 см |
| Тип | Стільниця |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 3 182 ₴


