Решітка вентиляційна 180х250 d100 мм SVХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приєднуваного повітровідведення | 100 мм |
| Стан | Нове |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Тип | Решіткаєнтиляційна 180х250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴

