Решітка вентиляційна 180х250 d120 мм жалюзі SVХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Решіткаєнтиляційна 180х250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


