Новинка

Світильник стельовий RIGHT HAUSEN LED Bamboo IP20 15W 4000K HN-2335010N NEW
424 ₴
- Готово до відправки
- Код: KE-0001-0954
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Світильник стельовий RIGHT HAUSEN LED Bamboo IP20 15W 4000K HN-2335010N1. Економічність: енергоспоживання даного світильника в рази нижче аналогічних джерел на лампах розжарювання.2. Надійність: завдяки використанню світлодіодних технологій термін служби світильника набагато більше аналогів на лампах розжарювання.3. Практичність: можливість застосовувати в різних типах приміщень як стінові або стельові світильники.4. Екологічність: не містить шкідливих речовин.Технічні характеристики:- Матеріал розсіювача: PVC пластик, не підтримує горіння.- Матеріал основи: метал, напилення фарбою.- Колірна температура: 4000К.- Драйвер: IC, 165-265V.- Діаметр: 250 мм.- Висота: 60 мм.Переваги світильника Right Hausen LED Bamboo:- Лінзовані світлодіоди.- Кут розсіювання 120°.- Пульсація 0%.- Простота монтажу.- Кілька варіантів способів монтажу: вертикальний, горизонтальний.- Світлодіоди розташовані на алюмінієвій підкладці. Алюмінієва підкладка краще відводить тепло від світлодіода, тим самим продовжуючи його термін служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 15 Вт |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Діаметр | 25 см |
| Довжина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴