Новинка

Настільна лампа RIGHT HAUSEN LED GLORY 9W чорна HN-245212
948 ₴
- Готово до відправки
- Код: KE-0001-1100
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа RIGHT HAUSEN LED GLORY 9W чорна HN-245212Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴