
Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-034-0010-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 2 год/сильне світло 3 год/ середнє світло 35 ч/ слабый свет |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне керування Димер, працює від павер банка |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 150 мм * 150 мм |
| Світловий потік (лм) | Сильне 150 Lm біле або тепле 200 Lm біле + тепле Слабке 3 Lm біле або тепле 5 Lm біле + тепле |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Кут розсіювання | 120° |
| батарея | 3,7/1200mah літієва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴
