
Світильник вуличний LED FLORIDA-50 6400K
1 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-014-0050-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний LED FLORIDA-50 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 411 мм x 152 мм x 77 мм,ø60 mm (труба |
| Світловий потік (лм) | 5800 lm |
| Термін експлуатації | 40.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴
