Світильник "GABRIEL" 6W 4200К (вологозахищений)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 61 мм |
| Світловий потік | 410 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 21° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴
