
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-40" NEW 40W 6400K
1 413 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-012-0040-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-40" NEW 40W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 40 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Додатково | Сонячна панель — 172 мм* 265 мм 6 В / 6 Вт (полікристалічний силікон) індикатор заряду пульт ДК |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год, похмуро 48 годин |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 250 мм * 70 мм |
| Світловий потік (лм) | 400 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| батарея | Батарея: 3,2В / 2,5 АГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴



