Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA-200" 200 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 575 мм * 230 мм, батарея 360 мм * 645 мм, ø 40 mm (труба) |
| Світловий потік (лм) | 2050 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 977 ₴


