
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "PROTON-6" 6W настінний
752 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-039-0006-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "PROTON-6" 6W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 185 мм * 95 мм * 38 мм |
| Світловий потік (лм) | 540 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴
